שידור חי מונדיאל 2018
גמר מונדיאל שידור חי מונדיאל שידור חי תחרויות פרסים גביע העולם ישראל במונדיאל שער מספרת ברזיל איטליה ארגנטינה גרמניה
 

ישראל במונדיאל 2018

עכשיו זה סופי. בעקבות ההחלטה מאמש של נציגות ה G7 ומועצת הספורט של האו"ם, הוחלט להשעות את רוסיה מפעילות ספורטיבית תחרותית לפחות עד קיץ 2018.
ההחלטה, שנמסרה לנציגי המדינות המשתתפות בתחרות גביע העולם, הסבירה את נימוקי הועדה המיוחדת לעניני ספורט שקבעה במציאות של השתלטות צבאית של מדינה על מדינה אחרת, כפי שקרה בחצי האי קרים נאסר על אותה מדינה להשתתף בתחרויות ספורט עולמיות ויבשתיות.

הפקס שהתקבל במשרדי ההתאחדות לכדורגל, פונה אל נציגי הנבחרת על מנת להכין אותה לקראת משחקי גביע העולם, זאת מאחר שישראל סיימה שלישית בבית בו רוסיה סיימה ראשונה.
המקרה אינו חסר תקדים, שכן בשנת 1992 זכתה דנמרק בגביע אירופה, זאת למרות שכלל לא היתה אמורה להשתתף בתחרות (היא נכנסה לתחרות במקום יוגוסלביה שהושהתה).

נציגי נבחרת ישראל החלו בהכנות, למרות שנתבקו לשמור על סודיות לעת עתה.
מאמני עבר בכדורגל הישראלי, קוראים למאמן הנבחרת לשקול לזמן לנבחרת שחקנים ותיקים על מנת להעניק להם את הכבוד לשחק בגביע העולם ובגלל מגבלת הזמן להכין את הנבחרת למונדיאל הקרוב.
שמות שחקנים שעלו הם אלי אוחנה, רוני רוזנטל, וברקוביץ.

קיימת אפשרות נוספת, שישראל תדחה את הבקשה, זאת בגלל העלות הגבוהה והחלטת פיפ"א שבכל מקרה, למרות שנבחרת רוסיה תישאר בביתה, היא תקבל את התגמולים על משחקי גביע העולם.

חשוב ליצור לחץ ציבור שמהלך כזה לא יקרה

הינו כחולמים?
 
קטע זה נכתב לכבוד ה1 באפריל ...
 
 
 
צור קשר Mundial 2018 - מונדיאל שידור חי 100 meters live